WEBINARIA

WEBINARIA - Oprogramowanie TopSolid, które nasza firma dystrybuuje, oferuje naprawdę niebywałe możliwości, unikatowe połączenie innowacji z technologią i jest absolutnie optymalnym i przede wszystkim wydajnym narzędziem w pracy konstruktorów, inżynierów i operatorów. Nasi konstruktorzy są o tym przekonani, bo znają jego możliwości, a co najistotniejsze potrafią je na co dzień wykorzystać w praktyce przy tworzeniu nowych projektów.
Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pomóc Wam podnieść umiejętności w obsłudze tego systemu, postanowiliśmy zorganizować BEZPŁATNE, WEBINARIA!

Te specjalistyczne szkolenia bez wychodzenia z domu prowadzone będę przez naszych najlepszych konstruktorów, którzy podczas cyklicznych, godzinnych spotkań przekażą praktyczne porady, dedykowane poszczególnym funkcjonalnościom oprogramowania TopSolid. Na każdym spotkaniu omawiane będzie inne specjalistyczne narzędzie, a dodatkowo nasz doświadczony konstruktor będzie odpowiadał na wszelkie Wasze pytania i wątpliwości.

Aby przejść do naszych Webinar'ów wypełnij krótki formularz

Nasze webinaria odbywają się co dwa tygodnie w czwartek, od godz. 14.00. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: a.hajduk@pawform.pl w terminie od poniedziałku do środy, do godz. 12.00 w tygodniu, w którym zaplanowane jest wirtualne szkolenie.

Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

Mamy nadzieję, że skorzystacie z tej wyjątkowo efektywnej i zarazem wygodnej formy podnoszenia kompetencji i, że te wirtualne, specjalistyczne szkolenia przyczynią się do poszerzenia wiedzy nt. możliwości TopSolid naszych obecnych, ale i przyszłych klientów.

Do zobaczenia w wirtualnej szkoleniowej rzeczywistości, poświęconej TopSolid!

Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY NA WEBINARIA
Wszystkie kwestie merytoryczne i organizacyjne koordynuje nasz przedstawiciel. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci zgłoszenia udziału w webinarium, do Waszej dyspozycji jest Artur Hajduk.

Artur Hajduk
Artur Hajduk
a.hajduk@pawform.pl
Mobile: +48 795 766 275

 

 

Jeśli przegapiłeś któryś z naszych webinariów, a jesteś zainteresowany jego tematyką, nie martw się -nic straconego.

Nagrywamy wszystkie odcinki interaktywnych szkoleń, tak abyś w zaciszu domowego biura i w dowolnym momencie mógł odtworzyć sobie webinar, którym jesteś zainteresowany.