Targi PawForm

Relacja z udziału PawForm w Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM

Tuż przed długim, majowym weekendem zakończyła się I-sza edycja Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo – Przetwórczego INNOFORM.

Choć wydarzenie ma charakter pilotażowy i dopiero buduje swoją renomę, już jest śmiało nazywane jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych dla przedstawicieli przemysłu narzędziowo-przetwórczego. Wydarzenie swój sukces zawdzięcza bardzo atrakcyjnej i jednocześnie specjalistycznej ofercie wystawców, profesjonalnej prezentacji innowacyjnych technologii i co, z tym związane ogromnemu zaangażowaniu odwiedzających. Przez te 3 dni – od 25 do 27 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, swoje oferty zaprezentowało ok. 150 firm z całej Europy. Wśród nich absolutnie nie mogło zabraknąć naszej firmy PawForm.

Nasz Zespół z ogromnym zaangażowaniem prezentował możliwości zastosowania pionierskich rodzajów oprogramowań, wykorzystywanych przez nasze biuro, ilustrując to na konkretnych przykładach. Wykorzystując swoją wiedzę i naprawdę pokaźne doświadczenie w projektowaniu 3d z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania odwiedzających i zaproponować rozwiązanie, skrojone na miarę potrzeb konkretnych zakładów produkcyjnych.
Dla nas ogromnym zaszczytem był udział w targach osób zarządzających w szwajcarskiej firmie Missler Software – twórcy oprogramowania TopSolid:

  • Mr Armand Choquin – Business Unit Manager Europe at Missler Software,
  • Mr Sebastien Surmont – Ingénieur CFAO at Missler Software Switzerland SA.

W tym miejscu pragniemy przekazać swoje podziękowania oraz wyrazy głębokiego uznania za ogromne zaangażowanie oraz wsparcie merytoryczne, które przełożyło się na niezwykle wysoką jakość prezentacji i udzielanych zainteresowanym porad. To kolejny dowód na to, że warto popularyzować specjalistyczne oprogramowanie TopSolid, które dzięki tej kooperacji zyskało coraz szerszą grupę entuzjastów.
Głęboko wierzymy, że tak duże zainteresowanie naszym stoiskiem nie było przypadkowe i bezpośrednio przełoży się na konkretne relacje biznesowe i długoterminowe umowy współpracy.

To były naprawdę bardzo intensywne, pracowite, ale dające ogromną satysfakcję z pracy dni, które nie tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że jesteśmy specjalistami w danej dziedzinie, ale także naprawdę dobrym i wspierającym się zespołem.

Znany jest już termin kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo – Przetwórczego INNOFORM. Odbędą się one w dniach 17-19 kwietnia 2018 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Z tego miejsca, już teraz serdecznie Państwa zapraszamy, bo jako firma, oferująca innowacyjne rozwiązania, z pewnością tam będziemy!

A oto nasza, krótka relacja fotograficzna z tegorocznych Targów: