Podsumowanie działań PawForm w 2016 roku

2016 r. był dla PawForm bardzo pracowity i rozwijający. To właśnie w październiku nasza firma rozpoczęła współpracę z francuską firmą Misller i dołączyła do elitarnego grona oficjalnych dystrybutorów profesjonalnego oprogramowania TopSolid. Dzięki temu otworzył się przed naszym biurem cały wachlarz nowych możliwości, bo TopSolid to bezsprzecznie innowacyjny system do projektowania technicznego w przestrzeni 3D z najwyższej światowej półki.

Taka, konsekwentnie prowadzona, strategia rozwoju firmy, oprócz ogromnej satysfakcji, motywacji do pracy i osiągania coraz lepszych efektów, generowała także mnóstwo nadgodzin, przeczytanych opracowań, specjalistycznych szkoleń i wypitych hektolitrów mocnej kawy na koncie naszego zespołu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu dbałość o zadowolenie klienta, wierzymy to jedynie słuszna droga. Oto niektóre z naszych osiągnięć, przedstawione w liczbach.

W 2017 r. jesteśmy gotowi do działania, chcąc przede wszystkim pełnić rolę rzetelnego partnera. Serdecznie zapraszamy do współpracy!